Samostatný odborník - technik pre kvalitu ovzdušia

Slovenský hydrometeorologický ústav

Miesto práce
Jeseniova 17, Bratislava, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
15.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, tabuľkový plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

technické a servisné zabezpečenie siete automatických meracích staníc kvality ovzdušia

pružný pracovný čas, 5 dní dovolenky nad rámec zákona, stabilné pracovné prostredie

Záujemcovia o pracovnú pozíciu zašlú do 09.02.2018 na adresu [email protected], alebo poštou na adresu: OMKO, SHMÚ, Jeséniova 17, 833 15 Bratislava, nasledovné dokumenty:
• profesijný štruktúrovaný životopis,
• motivačný list,
• kópia vysvedčenia / diplomu, osvedčujúceho požadované kvalifikačné predpoklady,
• súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, environmentálna (prírodovedná) gramotnosť;
• minimálne vodičské oprávnenie skupiny B – aktívny vodič;
• vyžaduje sa splnenie podmienok zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme podľa § 3 predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme

Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) je príspevková organizácia v pôsobnosti MŽP SR, vykonávajúca hydrologickú a meteorologickú službu na národnej aj medzinárodnej úrovni. Činnosť SHMÚ sa riadi najmä zákonom 201/2009 Z.z. o štátnej hydrologickej službe a štátnej meteorologickej službe. SHMÚ monitoruje kvantitatívne a kvalitatívne parametre stavu ovzdušia a vôd na území Slovenska približne od polovice 19. storočia. V súčasnosti je SHMÚ organizáciou v pôsobnosti Ministerstva životného prostredia SR. Spôsob financovania SHMÚ určuje jeho zaradenie medzi príspevkové organizácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3287968  Dátum zverejnenia: 16.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, tabuľkový plat