Archivár, správca registratúry s praxou

Slovenský futbalový zväz

Miesto práce
Tomášikova 30c, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1.000,-€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon činností spojených s komplexným zabezpečením prevádzky registratúrneho strediska v zmysle platnej legislatívy

preberanie registratúrnych záznamov a spisov z organizačných úsekov do registratúrneho strediska
evidovanie, označovanie a ukladanie registratúrnych záznamov a spisov, zabezpečenie ich bezpečnej úschovy a všestrannej ochrany
vypožičiavanie registratúrnych záznamov a spisov
hodnotenie registratúrnych záznamov a spisov a ich príprava k vyraďovaciemu konaniu
kontrola dodržiavania registratúrneho plánu
vypracovávanie smerníc na správu registratúry a archívu
spracovanie, sprístupňovanie a využívanie archívnych dokumentov
konzultácia pri administratívno-správnom využívaní registratúrnych záznamov a archívnych dokumentov

Radi upresníme pri osobnom stretnutí.

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Všetkým ďakujeme za prejavený záujem a dôveru.

V zmysle Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dobrovoľne súhlasím so spracúvaním a uchovávaním osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste, prípadne iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce. Tento súhlas udeľujem prevádzkovateľovi Slovenský futbalový zväz, Tomášikova 30C, 821 01 Bratislava, IČO: 00 687 308. Osobné údaje som poskytol/poskytla vyššie uvedenému prevádzkovateľovi prostredníctvom internetovej stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete Internet za účelom ich uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov nedochádza k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať a to žiadosťou zaslanou na e-mailovú adresu [email protected] alebo na adresu sídla spoločnosti Slovenský futbalový zväz, Tomášikova 30C, 821 01 Bratislava. Súhlas platí do uplynutia 5 rokov od jeho udelenia. Následne budú osobné údaje vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

znalosť zákona 395/2002 a príslušných noviel
vzdelanie a prax v oblasti archívnictva a knihovníctva výhodou
vodičský preukaz skupiny B a aktívny vodič
znalosť práce s počítačom
samostatnosť
systematická práca
precíznosť

Slovenský futbalový zväz založený v roku 1938, je najväčšou futbalovou organizáciou na Slovensku s viac ako 100 000 členmi. Zabezpečuje pravidelnú športovú činnosť v mestách a obciach po celej krajine. Je členom Medzinárodnej futbalovej federácie FIFA a Únie európskych futbalových zväzov UEFA.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3503823  Dátum zverejnenia: 28.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000,-€ + odmeny