Reagujte bez životopisu

Dopravca s vlastným vozidlom nad 3,5 tony

SDS - Smart Delivery Service SK, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou;
2 000 - 3 800 EUR/mesiacfakturačný vzťah ( odmena sa odvíja od výkonu a dohody, uvedené je orientačné )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava zásielok s bodu A do bodu B ( v rámci dohodnutých krajov )
- práca sa priamo vzťahuje prevažne v Nitrianskom kraji ( NITRA )
- rozvoz zásielok konečnému príjemcovi
- zodpovednosť za tovar ( zásielky )
- zodpovednosť za príslušnú dokumentáciu
- možná práca v noci (nočný hlavný beh )
Ponúkame prácu pre dopravcov s nákladným vozidlo nad 3,5 tony.
Pre prácu vyhovujú vozidla (12 tony + ) s priemernou nosnosťou 5,5 tony + s ložnou plochou 18 až 20 paletových miest.
Bližšie informácie podám telefonicky prípadne na osobnom stretnutí.

- stabilná práca ( na dennej báze )
- možnosť rozširovania

-prosím o kontaktovanie emailom ( uviesť možnosti, a vozidlo ,ktoré ponúkate )
-telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

- flexibilnosť
- chuť pracovať

Naše bohaté skúsenosti sme sa rozhodli spojiť, aby sme vytvorili jedinečnú doručovateľskú spoločnosť s čisto slovenským kapitálom.

Našim cieľom je byť Vám oporou a spoľahlivým partnerom vo Vašom podnikaní

Dlhoročné skúsenosti, profesionálny tím, dynamickosť, efektívnosť a zápal pre logistické riešenia nám poskytujú základné piliere vo svete prepravných služieb. Podarilo sa nám vytvoriť strategickú sieť pobočiek na celom Slovensku, ktoré sú vybavené modernými technológiami, vďaka čomu Vám vieme poskytnúť najvyššiu kvalitu a štandard na poli prepravných služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3866938  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac