Dopravca s prepravou do 3,5t / nad 3,5t

SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000€ - 3700€ podľa odpracovaných dni a vozidla

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Prijmeme do vozového stavu vozidla s nosnosťou do 3,5t ( plechové dodávky bielej farby )
* Prijmeme do vozového stavu vozidla s nosnosťou nad 3,5t ( s hydraulíckym čelom s kapacitou od 15 paletových miest)

* Dopravca zabezpečuje pre spoločnosť Slovenský doručovací systém s.r.o rozvoz
a zvoz zásielok v určenom smere Bratislavského kraja.
Zodpovedá za pristavenie vozidla s vodičom od PON-PIA
Doručuje a prijíma zásielky podľa vopred dohodnutých produktívnych tabuliek.
Zodpovedá a vedie príslušnú dokumentáciu a zodpovedá za vyber dobierok.

* Bližšie informácie poskytujeme na osobnom stretnutí prípadne po dohode
telefonicky.
Mzda a financie na osobnom stretnutí po dohode.

Informácie o výberovom konaní

Nástup je možný aj okamžite po dohode.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.2.2019 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrá znalosť Bratislavy a okolia

zasielateľstvo - expresná preprava kusových zásielok

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Vajnorska 127/C
83101 Bratislava

Kontakt

ID: 3577580   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000€ - 3700€ podľa odpracovaných dni a vozidla