650 EUR

Vodič prepravnej služby

Slovenský Červený kríž Územný spolok Bratislava - mesto

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
650 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič prepravnej služby - preprava seniorov nad 62 rokov a osoby ZŤP špeciálne upraveným vozidlom aj pre imobilných občanov do rôznych inštitúcií alebo do zdravotného zariadenia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

terénna sociálna služba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Slovenský Červený kríž je nezisková organizácia. Medzi naše aktivity patrí dobrovoľníctvo, bezpríspevkové darcovstvo krvi, prvá pomoc a zdravotníci, sociálna pomoc, humanitárna pomoc, vodná záchranná služba. Pomoc ľuďom v núdzi na základe princípov neutrality, nestrannosti, ľudskosti.

Adresa spoločnosti

Slovenský Červený kríž Bratislava-mesto
Miletičova 59
821 09 Bratislava
ID: 3737369   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650