Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Archeológ

Slovenský archeologický a historický inštitút- SAHI, o.z.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.05.2023
870 - 1 500 EUR/mesiacPlatobné podmienky upresníme dohodou, podľa odpracovanej praxe, výšky stupňa dosiahnutého vysokoškolského vzdelania a či má daný uchádzač osvedčenie o osobitnej odbornej spôsobilosti na vykonávanie pamiatkového výskumu v odbore archeologický výskum na území SR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň a Miesto pracoviska: terénne archeologické výskumy na území Slovenska, momentálne s dôrazom na územie Košíc a okolie. Vyhotovenie nálezových správ a administratívy zo sídla SAHI, o. z. alebo z domu, prípadne z miesta výskumu.

- V prípade nerealizácie práce v teréne, možnosť pracovať z domu
- Flexibilný pracovný čas podľa potreby zamestnanca alebo zamestnávateľa - podľa dohody v danom okamihu
- Možnosť účasti na archeologickom výskume v Mezopotámii
- Možnosť pracovať v stabilnej a dlhodobej inštitúcií (SAHI, o. z.) s viac ako 16 - ročnou tradíciou
- Prvé navýšenie základnej mzdy po trojmesačnom úvodnom skúšobnom období
- Možnosť absolvovania kompletnej praxe pre získanie osvedčenia o osobitnej odbornej spôsobilosti na vykonávanie pamiatkového výskumu
v odbore archeologický výskum na území SR
- Možnosť publikovania v popredných periodikách, publikáciách a zborníkoch v SR a zahraničí
- V prípade práce z Košíc a okolia, je ubytovanie zabezpečené

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný od 02. 09. 2022 a neskôr.
V prípade práce z Košíc a okolia, je ubytovanie zabezpečené.
Záujemcovia sa môžu ozvať na kontakt: [email protected]; [email protected]; mobil: 0911 066 012.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

archeológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vydržať pracovať v teréne aj v horších poveternostných podmienkach.

Slovenský archeologický a historický inštitút- SAHI, o.z. je významná organizácia zameraná na bádanie v oblasti archeológie a histórie.
Realizuje záchranné a systematické archeologické výskumy na území Slovenska a v zahraničí. Rovnako svoju činnosť zameriava aj na výstavbu archeoparkov a vydávanie publikácií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4396933  Dátum zverejnenia: 16.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac