Vodič pre cisternovú/silo nákladnú dopravu (potraviny) v diaľkovej doprave

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
106 EUR/hod.+diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nemeckého klienta, spoločnosť Eggers Spedition GmbH hľadáme vodiča pre MKD na prevoz potravín v cisterne. V prípade záujmu o pozíciu posielajte svoj životopis priamo spoločnosti Eggers Spedition GmbH: [email protected]

- systém práce: práca na zmeny / na základe dohody / 2 týždne voľno- 2 týždne práca
- dobré mzdové ohodnotenie
- zázemie stabilnej spoločnosti s viac ako 120 zamestnancami
- pracovná zmluva na dobu neurčitú

Životopis posielajte priamo spoločnosti Eggers Spedition GmbH v Nemecku: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Eggers Spedition GmbH, Hildesheim

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vodičský preukaz triedy CE, 95
- komunikácia, styk so zákazníkmi
- znalosť nemčiny ALEBO angličtiny

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4132166  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 106 EUR/hod.