Oblastný obchodný manažér pre Slovensko (m/ž)

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VAŠA NÁPLŇ PRÁCE
• Predaj systémov denného presvetlenia a strešných svetlíkov vrátane systémov pre odvod dymu a tepla
• Rozšírenie existujúceho portfólia zákazníkov (akvizícia nových zákazníkov)
• Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí na svojom zverenom území
• Prijímanie a spracovanie dopytov, a následné rokovanie so zákazníkmi vedúce k získaniu objednávok
• Spravovanie obchodných prípadov a realizácií až po dodanie, resp. ukončenie montáže a odovzdanie diela zákazníkovi
• Dôsledný reporting vrátane výkazov aktivity a sledovanie výsledkov
• Zúčastňovanie sa na firemných podujatiach a výstavách

VAŠE PERSPEKTÍVY
• Komplexné školenie a pre sektor špecifické ďalšie vzdelávanie
• Atraktívny model odmeňovania na základe výkonu
• Nástupný plat od 2500 € brutto (podľa predchádzajúcich skúseností)
• Služobné auto (aj na súkromné účely)

Zašlite svoju písomnú žiadosť pánovi Danielovi Starkovi ([email protected] )

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

TVORTE S NAMI BUDÚCNOSŤ
S približne 1200 zamestnancami patrí skupina LAMILUX medzi najrýchlejšie rastúce rodinné podniky v Hornom Fransku. LAMILUX je celosvetovo uznávaný výrobca vláknami vystužených plastov a európsky líder v oblasti systémov denného presvetlenia. Ponuka produktov a systémových riešení siaha od strešných bodových svetlíkov a pásových oblúkových svetlíkov až k esteticky tvarovaným konštrukciám sklenených striech a systémom vetracích klapiek s ovládaním. Pridajte sa k nášmu odhodlanému tímu a zdokonaľujte s nami riešenia pre všetky typy budov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné alebo technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

niekoľkoročná prax

VÁŠ PROFIL
• Ukončené obchodné alebo technické vzdelanie
• Niekoľkoročná prax na trhu so systémami denného presvetlenia alebo v podobnom odbore (hliníkové profilové systémy pro okna a sklenené fasády a pod.)
• Orientácia na slovenskom stavebnom trhu
• Vynikajúca komunikácia a sebavedomé prezentačné schopnosti
• Presvedčivý vyjednávač s motiváciou uzatvoriť obchod
• Blízky vzťah k technike
• Skúsenosť s predajom špecifických výrobkov
• Myslenie orientované na zákazníka a silná vnútorná motivácia
• Anglický a/alebo nemecký jazyk na dobrej komunikačnej úrovni sú výhodou

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4128786  Dátum zverejnenia: 23.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac