Stolár

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
2 210 - 2 340 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž kuchynských zostáv a nábytku.

Mesačná mzda sa pohybuje vo výške od 2 210 do 2 340 EUR brutto. K mesačnej mzde sa pripláca suma 20 EUR/deň, takže konečná výška mesačnej mzdy je 2 600 EUR. Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom. Možnosť pravidelného cestovania domov za rodinou bude vecou dohody.

Váš životopis (v nemeckom alebo v anglickom jazyku) zašlite prosím spolu s kópiou Vášho preukazu totožnosti, sobášneho listu a rodného listu Vašich detí na emailovú adresu: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Firma Opus Personallogistik je poskytovateľom personálnych služieb, ktorá má na svoju činnosť povolenie od nemeckej Spolkovej agentúry práce. Spoločnosť je spoľahlivým partnerom, či už pri vyplácaní miezd, ako aj pri poskytovaní pomoci zamestnancom, ktorí sa na Opus Personallogistik v prípade problémov môžu kedykoľvek obrátiť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stolár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Potenciálny uchádzač o zamestnanie by mal mať vlastnosti ako čestnosť, slušnosť a poriadkumilovnosť. Spoločnosť hľadá uchádzača so skúsenosťami s montážou kuchynských zostáv a nábytku.

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3833126  Dátum zverejnenia: 19.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 2 210 EUR/mesiac