Pomocné sily do výroby

Slovensko - Nemecká obchodná a priemyselná komora

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jsme společnost sídlící v Německu a pro přední ho evropského výrobce potravin se sídlem v regionu východní Vestfálsko / Severní Porýní – Vestfálsko hledáme k okamžitému nástupu a na dlouhodobý stálý pracovní poměr
pomocné síly (m/ž/jiné) do výroby ve směnném provozu.
Jedná se jak o jednoduché výrobní činnosti, které lze vykonávat ihned po zaučení, tak o fyzicky náročné balicí činnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2200

Zamestnanecké výhody, benefity

Pracovní poměr je uzavírán přímo se zaměstnavatelem, výrobním podnikem, nikoliv prostřednictvím zprostředkovatelských společností, firem poskytujících agenturní zaměstnance apod.
Jedná se o dlouhodobý stálý pracovní poměr v Německu, za podmínek německého sociálního pojištění (zkušební doba = 6 měsíců).
Hrubá hodinová mzda činí 10,- eur.

Při počtu 48 pracovních hodin odpracovaných týdně (včetně zákonem povolených přesčasů a dílčího nočního příplatku) činí hrubá měsíční mzda asi 2 200,- eur, což představuje v závislosti na daňové třídě asi 1 560,- až 1 750,- eur čistého měsíčně.
U vybraných pracovníků na pozici předáka na výrobních linkách (s odpovídajícími znalostmi němčiny slovem i písmem) se uvedený hodinový tarif pohybuje okolo 12,- eur.
Případné cestovní náklady na dopravu do Německa při prvním nástupu do zaměstnání budou proplaceny.
Ubytování v udržovaném vybaveném apartmánu pro 1 až 2 osoby je zajištěno. – Podíl na nákladech na bydlení se pohybuje okolo 200,- až 250,- eur za osobu měsíčně.

Informácie o výberovom konaní

Své vypovídající podklady o uchazeči pošlete prosím s označením „Produktion“ e-mailem na [email protected]
Naši českou kancelář můžete kontaktovat na tel. č. 00420 777 510 264.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

B+R Service GmbH Personalvermittlung | Lange Straße 50 | 33378 Rheda-Wiedenbrück | www.burservice.de

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (SNOPK) podporuje bilaterálne hospodárske vzťahy a predstavuje fórum pre nemecké a slovenské firmy. Má vyše 440 členských firiem a je súčasťou siete nemeckých zahraničných komôr (www.ahk.de)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovensko - nemecká obchodná a priemyselná komora
The Europeum, Suché mýto 1
811 03 Bratislava
ID: 3753822   Dátum zverejnenia: 3.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2200