9,5 - 9,97 EUR/hod.

Vodič MKD - cisterna (potravinárstvo)

Slovensko - Nemecká obchodná a priemyselná komora

Miesto práce
Žilinský kraj, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
IHNEĎ
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nemeckého klienta, spoločnosť Eggers Spedition GmbH hľadáme vodiča pre MKD zo žilinského kraja na prevoz potravín v cisterne.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1.-6. mesiac: €95/deň (€9,95/hod.), od 7. mesiaca €99,75/deň (€9,97/hod.), nezdanené vreckové €24 pri práci nad 24hod., €12 pri práci nad 12 hod., plus 50% z vreckového DODATOČNE ako zdaniteľné vreckové

- systém práce podľa dohody
- dobré mzdové ohodnotenie podľa výkonu
- práca na dobu neurčitú
- moderný vozový park

Životopis posielajte priamo spoločnosti Eggers Spedition GmbH v Nemecku.
Kontaktná osoba: Peter Eggers
Email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Eggers Spedition GmbH, Hildesheim

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz triedy CE, 95
- komunikácia, styk so zákazníkmi
- znalosť nemčiny ALEBO angličtiny

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (SNOPK) podporuje bilaterálne hospodárske vzťahy a predstavuje fórum pre nemecké a slovenské firmy. Má vyše 440 členských firiem a je súčasťou siete nemeckých zahraničných komôr (www.ahk.de)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovensko - nemecká obchodná a priemyselná komora
The Europeum, Suché mýto 1
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Chmelárová Marková
E-mail: poslať životopis
ID: 3740090   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.-6. mesiac: €95/deň (€9,95/hod.), od 7. mesiaca €99,75/deň (€9,97/hod.), nezdanené vreckové €24 pri práci nad 24hod., €12 pri práci nad 12 hod., plus 50% z vreckového DODATOČNE ako zdaniteľné vreckové