Výrobný technik / Výroba & Manažment (m/ž/d) (s možnosťou duálneho vzdelávania)

Slovensko - Nemecká obchodná a priemyselná komora

Miesto práce
Partizánske
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500,- €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše duálne štúdium u nás:
U nás dostanete viac! Prostredníctvom proDuale sa zúčastníte na študijnej príprave určenej exkluzívne pre maturantky a okrem odborného Know-How Vám bude umožnený aj osobný rast
Vo fáze praxe v spoločnosti f.u.n.k.e. budete môcť tvoriť vlastné projekty a naučíte sa od základov výrobnú techniku
Po ukončení štúdia (3 roky) bude na Vás čakať stále pracovné miesto v skupine f.u.n.k.e.
Náklady na ubytovanie v Nemecku Vám uhradíme

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.1.2019 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť f.u.n.k.e. MITTELSTANDS GmbH je stredne veľká podniková skupina s desiatimi invenčnými podnikmi. Spoločnosť f.u.n.k.e. SLOVAKIA s.r.o je naším prvým medzinárodným podnikom so sídlom v Partizánskom. Momentálne sa venujeme výrobe nástrojov a postupne rozširujeme naše aktivity na oblasť vstrekovania plastov, obnoviteľných zdrojov energie a leteckej dopravy. Pre expanziu nášho podniku ponúkame duálne vzdelávanie. V rámci duálneho štúdia môžete študovať na Duale Hochschule Baden-Württemberg vo Friedrichshafene/Ravensburgu v Nemecku a každé tri mesiace budete absolvovať trojmesačné fáze praxe v Partizánskom. Počas štúdia budete dostávať mesačnú mzdu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Toto ponúkate Vy:
Dobré maturitné výsledky
Dobrú znalosť angličtiny ako aj základnú znalosť nemčiny a ochotu zdokonaľovať Vašu znalosť nemčiny na študijnej úrovni (podporíme Vás pri tom)
Chuť na štúdium v Nemecku a na zaujímavú prácu vo f.u.n.k.e. SLOVAKIA s.r.o. na Slovensku
Ochotu pendlovať každé 3 mesiace medzi Nemeckom a Slovenskom
Fascináciu pre techniku a technické otázky
Nadšenie pre matematiku a fyziku a dobré školské výsledky

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (SNOPK) podporuje bilaterálne hospodárske vzťahy a predstavuje fórum pre nemecké a slovenské firmy. Má vyše 420 členských firiem a je súčasťou siete nemeckých zahraničných komôr (www.ahk.de)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

The Europeum, Suché mýto 1
811 03 Bratislava
Nemecko

Kontakt

ID: 3553824   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500,- €/mesiac