Sústružník (m/ž/d)

Slovensko - Nemecká obchodná a priemyselná komora

Miesto práce
Partizánske
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,- € do 8,50 € butto na hodinu (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na toto sa môžete u nás tešiť:
- práca v úplne novom a vo veľmi peknom výrobnom centre
- práca pre úspešnú nemeckú podnikovú skupinu
- budovanie kompetencií v oblasti 4.0. a vysoké štandardy kvality
- vytváranie programov pre stroj DMG Mori (sústružnícke a frézovacie centrum)
- vytváranie programov s programom CELIOS
- kontrola kvality

Informácie o výberovom konaní

Vašu prihlášku posielajte na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

F.u.n.k.e. SLOVAKIA s.r.o., je súčasťou nemeckej, stredne veľkej podnikovej skupiny, ktorá v posledných rokoch zaznamenala výrazný rast. Skupina f.u.n.k.e. pozostáva z 12 úspešných a invenčných podnikov. Slovenský podnik bol otvorený 01.07.2018. f.u.n.k.e. SLOVAKIA s.r.o. smá za cieľ byť vzorom v oblasti priemyslu 4.0 a vyrábať podľa najvyšších štandardov kvality.

Pracovisko: Malobielická 249/6, SK-958 04 Partizánske
www.funkeslovakia.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

sústružník

Toto ponúkate Vy:
- skúsenosti v programovaní stroja DMG MORI s programom CELIOS alebo máte obdobné pracovné skúsenosti
- skúsenosti ako sústružník vo výrobe nástrojov a konštrukcii foriem
- dobré technické porozumenie
- vysoká flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
- znalosť nemčiny alebo angličtiny je výhodou
- mzda: od 3,- € do 8,50 € brutto na hodinu (podľa skúseností)

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (SNOPK) podporuje bilaterálne hospodárske vzťahy a predstavuje fórum pre nemecké a slovenské firmy. Má vyše 420 členských firiem a je súčasťou siete nemeckých zahraničných komôr (www.ahk.de)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

The Europeum, Suché mýto 1
811 03 Bratislava
Nemecko
ID: 3553811   Dátum zverejnenia: 11.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,- € do 8,50 € butto na hodinu (podľa skúseností)