Opatrovateľ/ka seniorov, pomocná sila

Slovensko - Nemecká obchodná a priemyselná komora

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 10,50 brutto / hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambulanter Pflegeservice Schmalzerode UG hľadá opatrovateľov/ky a pomocné sily na starostlivosť o seniorov. Nástup možný ihneď

- ubytovanie zabezpečené
- dlhodobá práca
- podpora pri vybavovaní
- Hodinová mzda podľa nemeckých predpisov 10,50 € brutto/hodinu

Životopis v nemeckom jazyku posielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ambulanter Pflegeservice Schmalzerode UG, Zum Spring 20, 06295 Lutherstadt Eisleben
Ambulatná starostlivosť o ľudí v dôchodkovom veku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (SNOPK) podporuje bilaterálne hospodárske vzťahy a predstavuje fórum pre nemecké a slovenské firmy. Má vyše 420 členských firiem a je súčasťou siete nemeckých zahraničných komôr (www.ahk.de)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

The Europeum, Suché mýto 1
811 03 Bratislava
Nemecko

Kontakt

ID: 3392680   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 10,50 brutto / hodinu