Opatrovateľ/ka seniorov, pomocná sila

Slovensko - Nemecká obchodná a priemyselná komora

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 10,50 brutto / hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambulanter Pflegeservice Schmalzerode UG hľadá opatrovateľov/ky a pomocné sily na starostlivosť o seniorov. Nástup možný ihneď

- ubytovanie zabezpečené
- dlhodobá práca
- podpora pri vybavovaní
- Hodinová mzda podľa nemeckých predpisov 10,50 € brutto/hodinu

Životopis v nemeckom jazyku posielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ambulanter Pflegeservice Schmalzerode UG, Zum Spring 20, 06295 Lutherstadt Eisleben
Ambulatná starostlivosť o ľudí v dôchodkovom veku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (SNOPK) podporuje bilaterálne hospodárske vzťahy a predstavuje fórum pre nemecké a slovenské firmy. Má vyše 420 členských firiem a je súčasťou siete nemeckých zahraničných komôr (www.ahk.de)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

The Europeum, Suché mýto 1
811 03 Bratislava
Nemecko
ID: 3392680   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 10,50 brutto / hodinu