Vedúci montáže v elektrotechnickom priemysle

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Miesto práce
Remchingen, Nemecko
Termín nástupu
okamžite
4 000 - 4 500 EUR/mesiac48.000 – 54.000 EUR/ročne - odmeňovanie je závislé od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie národných a aj medzinárodných elektrotechnických montážnych prác
  • Organizovanie a riadenie externých elektroinštalačných pracovníkov
  • Pomoc pri elektroinštalačných prácach
  • Zabezpečenie napredovania projektu a jeho dokončenia podľa harmonogramu
  • Koordinácia so zákazníkmi
  • Koordinácia s manažérom zodpovedným za elektroinštalácie
  • Ochota pracovať nadčasy výmenou za dodatočné voľno
  • Miesto výkonu práce: Remchingen, ako aj na vnútroštátnych (Nemecko) a medzinárodných stavbách

  • Mimoriadne atraktívne prostredie podporujúce rozvoj zamestnanca
  • Rozmanitosť, sloboda a variabilita pri plnení a plánovaní úloh
  • Rozsiahle rozhodovacie právomoci
  • Profesionálny a osobný rozvoj
  • Odmeňovanie závislé od výkonu
  • Veľmi štedrý dôchodkový systém
  • 30 dní dovolenky ročne
  • Extra týždeň alebo 2 týždne dovolenky za nadčasy - možný model: 2 týždne robíte, 1 až 2 týždne máte voľno
  • Pracovný notebook a mobilný telefón
  • Lídri na svetovom trhu 2026!

Pošlite nám svoj životopis a motivačný list v nemčine alebo v angličtine

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

b+s AUTOMATION sa zaoberá výhradne automatizáciou systémov na spracovanie kovových pásov na spracovanie kovov. Spoločnosť b+s AUTOMATION má jasnú pozíciu a je maximálne odborne špecializovaná.

Spoločnosť b+s AUTOMATION už neakceptuje status quo konvenčných automatizačných riešení. Preto b+s AUTOMATION transformuje svoje automatizačné riešenia na najlepšie automatizačné produkty pre systémy na spracovanie kovových pásov. Týmto spôsobom ponúka b+s AUTOMATION svojim národným a medzinárodným zákazníkom výnimočné výrobné skúsenosti.

Spoločnosť b+s AUTOMATION je miestom, kde sa stretávajú ľudia s veľkým nadšením pre automatizáciu rozsiahlych a komplexných systémov. Zamestnanci spoločnosti b+s AUTOMATION vkladajú srdce a dušu do neustáleho vývoja svojich automatizačných produktov. Ich profesionálny a osobný rozvoj, ako aj rozvoj ich spoločnosti, je pre zamestnancov b+s AUTOMATION mimoriadne dôležitý.

Aby spoločnosť b+s AUTOMATION dokázala uspokojiť neustále rastúci dopyt po produktoch a službách v oblasti automatizácie a dosiahla cieľ "Líder svetového trhu 2026", posilňuje sa v súčasnosti vo viacerých oblastiach svojej činnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vyúčený elektrikár, technik alebo majster remeselník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Odborná prax v oblasti montáže v elektrotechnickom priemysle a skúsenosti v oblasti projektovej činn

  • Odborné skúsenosti s riadením zamestnancov
  • Dobré komunikačné schopnosti, aj v angličtine
  • Asertivita
  • Zmysel pre zodpovednosť
  • Výrazná orientácia na cieľ
  • Vnútorná motivácia pre osobný a profesionálny rozvoj
  • Vzdelanie: Elektrotechnika alebo príbuzné obory
  • Ochota rozvíjať svoje jazykové schopnosti (nemčina)

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Šimon Mlynarčík
E-mail: poslať životopis
ID: 4828232  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac