Pomocník pri stavbe stanov (m/ž/d)

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Miesto práce
Hamm, Nemecko
Termín nástupu
podla dohody / 15.4
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie jednoduchých prác pri stavbe stanov; nakladanie, skladovanie a preprava stanového materiálu a príslušenstva podľa pokynov; pomoc pri stavbe, prestavbe a demontáži stanov pod dohľadom. Práca sa vykonáva na sezónnej báze.

Profesionálne pracovné prostredie v rodinnom podniku
Príjemná pracovná atmosféra
Pracovné oblečenie
Poskytovanie nápojov
2 dni dovolenky za mesiac zamestnania
Ubytovanie zdarma s povinným príspevkom na energie 45 €/mesiac

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Sme rodinná firma so sídlom v Hamme/Vestfálsku (oblasť Dortmundu/Münsteru) od roku 1982. Ako poskytovateľ služieb sme kontaktnou osobou pre podujatia všetkého druhu a staráme sa o ich plánovanie a realizáciu.

Dodávame, montujeme a demontujeme a staviame stany a pagody potrebné na podujatie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C

Manuálna zručnosť a základné technické znalosti
Fyzická zdatnosť a vytrvalosť pri práci vonku
Nadšenie, dochvíľnosť a schopnosť pracovať v tíme
Zodpovednosť za pracovisko a materiál
Vodičský preukaz, skupiny B, BE alebo C1E/CE

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4787374  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac