Obchodný zástupca (m/ž/d) pre nemeckú spoločnosť Drymat-Systeme GmbH

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiaczávisí od dohody a kvalít uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyhľadávanie obchodných príležitostí
• účasť na výstavných a prezentačných akciách organizovaných spoločnosťou Drymat® Systeme
• získavanie a uzatváranie objednávok
• akvizícia nových zákazníkov
• udržiavanie obchodných kontaktov s existujúcimi zákazníkmi
• evidencia dopytov a zákaziek
• reportovanie o predajných výsledkoch vedeniu spoločnosti

Závisí od dohody so spoločnosťou Drymat® Systeme

Spoločnosť Drymat-Systeme GmbH (www.drymat.de) bližšie predstaví svoje inovatívne systémy na vysúšanie stien, ako aj zámer, s ktorým na Slovensko prichádza, na konferencii s názvom Energetická obnova budov organizovanej dňa 20.6. v bratislavskom hoteli AC Marriott.

Po konferencii a v nasledujúcich dvoch dňoch sa budú realizovať bezplatné kooperačné rozhovory slovenských uchádzačov s nemeckou spoločnosťou, počas ktorých bude možné detailnejšie prediskutovať podmienky prípadnej spolupráce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť Drymat® Systeme , ktorá bola založená v roku 1997 a sídli v Sasku, ponúka inovatívne systémy na vysúšanie stien, pričom zákazníka sprevádza od kompetentného poradenstva cez inštaláciu až po pravidelné kontroly úspešnosti systému. Používa materiály ako sú titánové anódy, ktoré sú dodatočne potiahnuté vzácnymi kovmi, čo zaručuje používateľovi veľmi dlhú životnosť celého systému odvlhčovania a vysúšania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax nie je nevyhnutná

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4593411  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac