Recruiter

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiacBonusy podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť I.K. Hofmann (personálna agentúra), hľadáme projektového manažéra/koordinátora pre západné Slovensko. Práca zahŕňa:

• Pravidelné monitorovanie trhu
• Plánovanie úloh v rámci projektu s prihliadnutím na kvalifikáciu zamestnancov
• Podpora zamestnancov
• Vedenie pohovorov so záujemcami
• Nábor externých zamestnancov
• Obstaranie ubytovania pre externých pracovníkov projektu
• Sprevádzanie externých zamestnancov ku klientovi v prvý deň nástupu do zamestnania
• Zabezpečenie poučenia externých zamestnancov o bezpečnosti práce, prevencii úrazov a ochrane životného prostredia v súlade s právnymi predpismi.
• Dodržiavanie všetkých právnych predpisov
• Podpora pri plánovaní, organizácii a realizácii podujatí pre zamestnancov
• Návštevy zákazníckeho servisu
• Vedenie výročných stretnutí so zákazníkmi
• Príprava štatistík a správ
• Dokumentácia projektových činností
• Dodržiavanie a vykonávanie všetkých procedurálnych a vykonávacích pokynov
Všeobecne:
• Vedome plniť funkciu vzoru
• Hodnotovo orientované správanie v súlade s poslaním spoločnosti
• Zodpovednosť za pozitívnu prezentáciu spoločnosti Hofmann voči tretím stranám
• Samostatné získavanie potrebných odborných znalostí
• Účasť na stretnutiach a seminároch spoločnosti
• Iné špeciálne úlohy podľa potreby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Skupina spoločností riadená vlastníkom I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Norimbergu a medzinárodnými dcérskymi spoločnosťami v Rakúsku, Taliansku, USA, Českej republike, Švajčiarsku, na Slovensku a v Maďarsku zamestnáva viac ako 16 000 ľudí. Okrem "TEMP" patrí do nášho portfólia aj "PERM", Contracting a Outsourcing. Viac informácií nájdete aj na stránke https://www.hofmann.info/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pre úspešné rozšírenie tímu personálnej agentúry I. K. Hofmann na Slovensku hľadáme kolegov so skúsenosťami v personalistike, konkrétne v oblasti "TEMP", na západnom Slovensku.

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4507568  Dátum zverejnenia: 27.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac