Obchodný inžinier Slovensko/Maďarsko (m/ž/d)

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník (m/ž/d) je zodpovedný za podporu predaja zákazníkov v automobilovom priemysle a ich dodávateľov vo svojom regióne s technickým zameraním na konštrukciu karosérie a súvisiace činnosti pre všetky produkty skupiny TÜNKERS.

To zahŕňa:
- Podpora všetkých relevantných kontaktných osôb u existujúcich zákazníkov, ako aj získavanie nových zákazníkov v súvislosti s celým sortimentom výrobkov
- Vedenie rokovaní so zapojením medzinárodnej predajnej siete jednotlivých spoločností (kľúčoví zákazníci a špecialisti na jednotlivé krajiny)
- Kontrola predajných projektov od fázy ponuky až po uvedenie do prevádzky
- Vypracovanie a koordinácia špecifikácií ponuky pre zákazníka s príslušným manažmentom produktov a cenotvorbou
- Intenzívna spolupráca s oddeleniami produktového manažmentu, servisu, správy predaja a riadenia projektov
- Identifikácia a definovanie ťažiskových bodov inovácií v oblastiach produktov a informovanie produktového manažmentu o nich, neustále rozvíjanie dôveryhodného a cieľavedomého vzťahu medzi zákazníkom a dodávateľom.
- Príprava a vedenie seminárov a regionálnych alebo zákazníckych veľtrhov
- Vykonávanie analýz trhu a konkurencie
- Zastupovanie spoločnosti na veľtrhoch a výstavách ako kvalifikovaná kontaktná osoba

- Atraktívny mesačný plat 3000,00 € brutto (ročný hrubý plat 36 000,00 €) plus dohoda o prémiách
- služobné auto strednej triedy so zmluvou o súkromnom používaní

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielať v nemčine alebo angličtine

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TÜNKERS Maschinenbau GmbH

Ako medzinárodne orientovaný výrobca automatizačných komponentov a systémov sa špecializujeme na výrobu karosérií pre automobilový priemysel. S piatimi zavedenými značkami TÜNKERS®, EXPERT®, HELU®, NIMAK® a SOPAP® sme dosiahli vedúce postavenie na tomto trhu na celom svete. Už štyri roky dopĺňajú naše portfólio produktov pre automobilový priemysel automatizovane riadené vozidlá/AGV. Spolu s výrobcami automobilov a konštruktérmi zariadení neustále vyvíjame nové, inovatívne riešenia, ktoré zaujmú svojou účinnosťou a spoľahlivosťou. Výrobky našej skupiny spoločností, ktorá existuje už viac ako 60 rokov, sa vymýšľajú, navrhujú, vyrábajú a distribuujú vo vlastnej réžii. To je možné vďaka našim viac ako 1 300 zamestnancom po celom svete, ktorí sa nachádzajú v Európe, Číne, Indii, Latinskej Amerike a USA v 11 výrobných závodoch a 22 predajných kanceláriách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ukončené technické štúdium (strojárstvo, mechatronika alebo porovnateľné oblasť) alebo odborné znalosti z dlhoročnej odbornej praxe

- Plynulá nemčina (B2/C1) a dobrá angličtina (minimálne B2)
- Sebavedomé vystupovanie a presvedčivosť
- Silné komunikačné a tímové zručnosti (schopnosť nadväzovať kontakty)
- Organizačné a vyjednávacie zručnosti na rôznych úrovniach
- Ochota cestovať a radosť z práce v medzinárodnom prostredí

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4472333  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac