.NET Developer - Medior/Senior

Slovensko IT, a. s.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Od 1 800 EUR/mesiacSenior od 2500,- EUR/mesiac v závislosti od zručností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do tímu ľudí, ktorí posuvajú dopredu digitálnu komunikáciu občana so štátom. Naše vývojové tímy vyvíjajú aplikáciu Slovensko v Mobile (backend a mobilná appka pre Android a iOS). Aplikácia Slovensko v mobile zjednoduší a urýchli komunikáciu občana so štátom.

Viac informacií o projekte nájdeš v priloženom odkaze:

Tvoj bežný pracovný deň bude zahŕňať činnosti ako:
• Analýza požiadaviek, návrh a implementácia softvérových komponentov
• Jednotkové a integračné testovanie
• Support a bug fixing
• Kontrola kódu
• Podieľanie sa na tvorbe softvérovej architektúry a dizajnu

Nevyhnutné technické zručnosti/znalosti:
• Znalosť OOP a SOLID princípov
• Skúsenosti s programovaním v C#
• Znalosť .NET frameworku, REST, SQL

Vítané technické zručnost/znalosti:
• Skúsenosti s OAuth2, Kafka /Avro, Swagger (OpenAPI 3), Elastic Search, Firebase, Oracle, Firebase
• Skúsenosti s microservice architecture
• Skúsenosti s Linux shell scripting, Docker/Kubernetes
• Skúsenosť s agilným vývojom softvéru v roli softvérového inžiniera
• Technické vedenie tímu (platí pre rolu seniora)

Ak si osoba, ktorej záleží na tom ako digitálne služby pre občanov fungujú, vyzerajú, akú majú pridanú hodnotu a čo všetko dokážu občanom uľahčiť neváhaj nám poslať svoje CV.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

• Priateľské prostredie
• Prístup k najnovším technológiám v oblasti IT
• Práca na atraktívnych a dlhodobých projektoch, ktoré posúvajú Slovensko vpred
• Kariérny rast
• Flexibilná pracovná doba
• Firemné akcie
• Free pitný režim a kvalitná káva na pracovisku
• Relax zóna
• Karta MultiSport
• Lokalita v blízkosti centra

V rámci organizačnej štruktúry spoločnosti Slovensko IT a.s., by Tvoja pozícia bola "Softvérový inžinier - medior/senior".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

OOP - Pokročilý
C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SQL - Pokročilý
NUnit - Mierne pokročilý
GIT - Mierne pokročilý
Oracle - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Senior - min. 5 rokov, Medior - min. 3 roky

• Koncepčné a analytické myslenie
• Tímový hráč
• Komunikatívnosť
• Proaktivita a radosť z riešenia problémov
• Zmysel pre zodpovednosť a pocit urgencie

Slovensko IT je spoločnosť prinášajúca inovatívne riešenia. Poskytujeme komplexné IT služby, inovácie a cloudové riešenia v prospech občanov a podnikateľov Slovenskej republiky, ako aj štátnych podnikov a inštitúcií.
Primárnym cieľom nášho tímu špičkových odborníkov z oblasti IT je zabezpečenie štátneho IT centra s dôrazom na kvalitu a dostupnosť služieb pre občanov. Navrhujeme a vytvárame stabilné informačné systémy, mobilné aplikácie a weby, ktoré umožňujú posunúť Slovensko vpred.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4483204  Dátum zverejnenia: 17.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac