Referent odbytu v závode Budiš

BUDIŠ a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Termín nástupu
Ihneď
základná mzda 800,- EUR + variabilná zložka podľa výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva:
• administratívne úlohy spojené s prepravou tovaru,
• analyzuje konkrétne požiadavky zákazníkov a koordinuje ich plnenie v stanovených termínoch,
• overuje a potvrdzuje objednávky a faktúry,
• schvaľuje položky k preprave resp. položky k prevzatiu,
• vedie evidenciu odoslaného a prijatého tovaru,
• kontrolu správnosti a náležitosti daňových a účtovných dokladov,
• prax vo fakturácii a skladovej evidencii je vítaná.

• finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnej náplni
• dynamická práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu
• veľmi príjemný kolektív
• iné

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám, prosím, svoj životopis spolu s motivačným listom a uvedením názvu pozície e-mailom na doleuvedenú adresu do 01.10.2018. V motivačnom liste, prosím, uveďte dôvody, prečo reagujete na uvedenú pracovnú pozíciu. Ďakujeme.

V prípade veľkého počtu prijatých životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich údajov v spoločnosti Slovenské pramene a žriedla, a.s., Budiš. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle par. 34 zákona č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov. Údaje budú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zrelá osobnosť,
• príjemné vystupovanie,
• organizačné schopnosti,
• flexibilita a práca pod tlakom,
• vytrvalosť a presnosť,
• komunikačné schopnosti,
• samostatnosť, zodpovednosť.

BUDIŠ a. s. je moderná spoločnosť zastrešujúca popredné výrobné závody s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby a predaja širokej škály nealkoholických nápojov na slovenskom trhu ako sú: • BUDIŠ • FATRA • GEMERKA • ZLATÁ STUDŇA • LOKÁLKA• PFANNER • SUNQUICK •
Viac sa o nás dozviete na: https://www.budis.sk/sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3497619  Dátum zverejnenia: 21.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 800,- EUR + variabilná zložka podľa výkonnosti