Účtovník

Slovenské národné múzeum

Slovenské národné múzeum - Hudobné múzeum, Žižkova, Bratislava
Termín nástupu
2.4.2024, resp. dohodou
1 400 EUR/mesiacPonúkaný plat : podľa zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Platová trieda v závislosti od počtu rokov praxe, osobné ohodnotenie po uplynutí cca 1 mesiaca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • hospodársko-administratívna agenda,
  • príprava podkladov pre rozpočty a rozbory,
  • priebežné sledovanie stavu hospodárenia, komunikácia so Štátnou pokladnicou,
  • evidencia a účtovanie majetku organizácie v určenom rozsahu, najmä zaradenie, vyradenie majetku v zmysle 278/1993 Z. z. o správe majetku štátu, nastavenie účtovných a daňových odpisov,
  • účtovanie skladových zásob, spolupráca na inventarizácii a na mesačných a ročných účtovných uzávierkach,
  • účtovanie faktúr, bankových výpisov, pokladničných dokladov, interných dokladov a atď.

  • v súlade s platnou Kolektívnou zmluvou: 37,5 hodinový týždenný pracovný čas
  • 5 dní dovolenky navyše
  • 3 dni plateného voľna navyše (sick day)
  • pružný pracovný čas
  • príspevok od zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • rekreačný príspevok v zmysle zákonníka práce
  • príspevky pri životných a pracovných výročiach
  • bezplatné vstupy do múzeí SNM

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť o prijatie zasielajte e-mailom na adresu :
[email protected]
Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie
- profesijný štruktúrovaný životopis
- súhlas so spracovaním osobných údajov
Ak Vás v priebehu nasledujúcich dní nebudeme kontaktovať, bude to z dôvodu, že na uvedenú pozíciu bol oslovený iný uchádzač o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Ostatné znalosti

SOFTIP PROFIT Plus - Základy
SAP Materials Management (MM) - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctva v príspevkových a rozpočtových organizáciách výhodou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • spoľahlivosť, precíznosť, analytické schopnosti s vysokou mierou orientácie na detaily, schopnosť samostatne riešiť problémy, schopnosť pracovať pod tlakom

Príspevková organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti MK SR.
ID: 4789312  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac