Senior finančný referent

Slovenské národné múzeum

Miesto práce
Zámok a okolie 1, Bojnice
Termín nástupu
ASAP, podľa dohody
802 - 1 064,5 EUR/mesiacUvedená mzda je základná. Očakávaný plat po ukončení trojmesačnej skúšobnej doby je 1300 – 1600 €. Celková mzda je závislá od dĺžky praxe v odbore a od pohyblivých zložiek mzdy – osobného príplatku (ohodnotenia) a perspektívne aj od príplatku za riadenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizovanie, koordinovanie a zabezpečovanie činností v oblasti rozpočtu, účtovníctva, správy majetku a autoprevádzky s perspektívou riadenia ekonomického oddelenia;
- Zabezpečovanie ekonomických rozborov činnosti múzea

- Práca v zaujímavom prostredí Bojnického zámku;
- Možnosť odmien do výšky funkčného platu 1 až 2x ročne (podľa stavu financií organizácie);
- Dodatková dovolenka;
- Sick day podľa kolektívnej zmluvy

Žiadosť so štruktúrovaným životopisom a motivačným listom zasielajte na adresu [email protected]
Do predmetu správy uveďte „Senior finančný referent“.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
ekonomický informačný systém - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

riadiaca prax min. 3 roky

- Riadiaca prax najmenej 3 roky;
- Znalosť platnej legislatívy pre príspevkové organizácie (najmä zákona o účtovníctve, o rozpočtových pravidlách, o správe majetku štátu, o finančnej kontrole, o verejnom obstarávaní, o Štátnej pokladnici, Zákonníka práce a odmeňovania vo verejnej správe);
- Riadiace, organizačné a manažérske schopnosti, komunikatívnosť, flexibilita, precíznosť;
- Všeobecný prehľad z oblasti kultúry a kultúrneho turizmu;
- Prax v štátnej správe, verejnej správe alebo samospráve je výhodou;
- Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou;
- Bezúhonnosť;
- Spôsobilosť na právne úkony v celom rozsahu

Príspevková organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti MK SR.
ID: 4173284  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 802 EUR/mesiac