Vedúci oddelenia múzejnej komunikácie, marketingu a služieb návštevníkom

Slovenské národné múzeum

Slovenské národné múzeum - Múzeum Bojnice, Zámok a okolie, Bojnice
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
842 EUR/mesiacUvedená mzda je základná. Celková mzda je závislá od dĺžky praxe v odbore a od pohyblivých zložiek mzdy - príplatku za riadenie a osobného príplatku (ohodnotenia).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koncepcia, organizácia a propagácia prehliadok bojnického zámku, vrátane špeciálnych programov a podujatí;
Riadenie oddelenia

Zaujímavá a perspektívna práca v jedinečnom prostredí

Žiadosť so štruktúrovaným životopisom zasielajte mailom na adresu [email protected] do 15.8.2020. Do predmetu správy uveďte "Vedúci marketingu".
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažérstvo so zameraním na cestovný ruch, dramaturgia, réžia, herectvo, história umenia a príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
Sociálne siete - pokročilý

Počet rokov praxe

riadiaca prax v príslušnom odbore min. 3 roky

Všeobecný prehľad z oblasti múzejníctva, kultúry a kultúrneho turizmu;
Znalosť platnej legislatívy v oblasti múzejníctva, kultúry, autorského práva, činnosti príspevkovej organizácie, odmeňovania vo verejnej správe;
Riadiace, organizačné a manažérske schopnosti, komunikatívnosť, flexibilita a tvorivosť;
Samostatnosť pri riešení pracovných úloh;
Znalosť viacerých cudzích jazykov vítaná

Príspevková organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti MK SR.

Vajanského nábrežie č. 2, P.O.BOX 13
81006 Bratislava

Kontakt

ID: 3944154  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 842 EUR/mesiac