Účtovník s perspektívou vedúceho zamestnanca

Slovenské národné múzeum

Miesto práce
Vajanského nábrežie 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 480 € podľa dosiahnutých rokov odbornej praxe + možnosť priznania osobného príplatku + možnosť priznania mimoriadnych odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie účtovníctva, účtovanie bankových výpisov, dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov atď., spracovanie a predkladanie účtovných výkazov pre zriaďovateľa a ďalšie výkazy pre daňový úrad a ostatné úrady, spolupráca na inventarizácii, metodická a koordinačná činnosť

- voľný vstup do múzeí v pôsobnosti SNM
- pružný pracovný čas

Žiadosť o prijatie a životopis zasielajte e-mailom na: [email protected]
V prípade, že Vás v priebehu nasledujúcich dní nebudeme kontaktovať, bol oslovený iný kandidát, uchádzajúci sa o uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, audítorstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť práce s programom Softip Profit Plus výhodou
- spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť

Príspevková organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti MK SR.
ID: 3397275  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 480 € podľa dosiahnutých rokov odbornej praxe + možnosť priznania osobného príplatku + možnosť priznania mimoriadnych odmien