Majster údržby

Slovenské národné divadlo

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac+ zákonné príplatky + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kolektívu pracovníkov údržby hľadáme šikovného a skúseného majstra údržby, ktorý sa bude venovať najmä týmto činnostiam:

-  vedenie kolektívu, zloženého z piatich údržbárov a troch manipulačných technikov,

- riadenie, koordinovanie a spoluvykonávanie činností údržby (opravárenské práce, malé opravy mäkkých strešných krytín, nátery kovových konštrukcií, potrubí, klampiarskych prvkov, maľovanie a opravy stien a stropov, drobné opravy na mechanických častiach vysávačov a mechanických metlách, opravy podlahových krytín, vykonáva lepenie, vyrovnávanie podkladov /kobercov, gumy, PVC, dlažby/, opravy kamenárskych prvkov, dlažby, zámkovej dlažby v interiéri a exteriéri, opravy kresiel v hľadisku a v budove, opravy drevených celkov na nábytku vrátane pántov, opravy a výmeny zámkov na dverách, stolíkoch a skriniach, drobné opravy drevených častí na javisku, orchestrisku a na baletných sálach, opravy podlahových a dverových samozatváračov, opravy sklenených veľkoplošných dvier - výmeny zámkov, madiel),

- zabezpečenie čistiacich prác v okolí budovy, koordinovanie odvozu smetí,

- spolupracovanie pri prácach s dodávateľmi a ostatnými zamestnancami organizácie, ktorí zabezpečujú údržbu budov SND

- plnenie úloh podľa pokynov priameho nadriadeného, v rámci záujmu plynulého chodu prevádzok SND, v historickej budove SND, v priestoroch umelecko-dekoračných dielní

​Slovenské národné divadlo je jednou z najvýznamnejších, erbových kultúrnych inštitúcií Slovenska.
​Ponúkame:
​Prácu v zaujímavom a inšpiratívnom prostredí
​Zľavnené vstupné na predstavenia SND
​1 týždeň dovolenky naviac
​Výkonnostné odmeny
​Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
​Odmeny pri životných a pracovných jubileách
​Finančné príspevky zo sociálneho fondu
​MultiSport karta
​Partnerské zľavy​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, údržba

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- Vzdelanie v príslušnom odbore a/alebo relevantná prax
- Znalosť práce s PC
- Znalosť problematiky údržby budov
- Prax s riadením menšieho tímu
- Samostatnosť
- Komunikatívnosť

Národná kultúrna inštitúcia

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Sekerová
Tel.: +421220472152
E-mail: poslať životopis
ID: 4546684  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac