Dispečer CRS /Centrálneho riadiaceho systému/

Slovenské národné divadlo

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností, kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ovládanie inteligentnej budovy pomocou riadiaceho systému
- Sledovanie a vyhodnocovanie informácií o funkcii zariadení v nastavenom prevádzkovom
režime
- Konzultácie potrieb s umeleckými prevádzkami SND a ich realizácia tak, aby bola
zabezpečená bezproblémová hlavná činnosť divadla, t.j. produkcia a realizácia
divadelných predstavení
- Nastavovanie chodu zariadení v zmysle fermanov umeleckých prevádzok
- Analýza údajov z technologických zariadení a navrhovanie optimálnych riešení
- Podieľanie sa na tvorbe a udržiavaní programu riadenia budovy
- Vedenie evidencie vzniknutých udalostí
- Operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek
- Obsluha ústredne Elektrickej požiarnej signalizácie
- Vyhodnocovanie prichádzajúcich hlásení z EPS a preverovanie situácie v objekte
- Súčinnosť pri zabezpečovaní požiarnej ochrany v novej budove SND
- Práca na zmeny

Ponúkame:
Prácu v zaujímavom a inšpiratívnom prostredí
Zľavnené vstupné na predstavenia SND
1 týždeň dovolenky naviac
Výkonnostné odmeny až do výšky dvojnásobku mesačnej mzdy v kalendárnom roku
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
Odmeny pri životných a pracovných jubileách
Finančné príspevky zo sociálneho fondu
Parkovanie priamo na pracovisku
MultiSport karta
Partnerské zľavy

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadovaný profil pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

1

- Elektrotechnické vzdelanie
- Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka pre
činnosť na elektrických zariadeniach § 22 – samostatný
elektrotechnik
- Znalosť práce s PC
- Znalosť problematiky MaR (Merania a regulácie)
- Prax s riadením inteligentných budov
- Samostatnosť
- Komunikatívnosť
ID: 4446331  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac