Vedúci sociálny pracovník

Slovenské misijné hnutie

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
január 2021 alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacplus príplatky za služby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• priama sociálna práca s prijímateľmi sociálnej služby (základné sociálne poradenstvo, špecializované sociálne poradenstvo, činnosti spojené s prijímaním a prepúšťaním prijímateľov sociálnej služby, vybavovanie úradných záležitosti pre prijímateľov sociálnej služby, pomoc pri hľadaní zamestnania pre prijímateľov sociálnej služby, zabezpečenie lekárskej starostlivosti pre prijímateľov sociálnej služby, atď.)
• komunikácia so spolupracujúcimi organizáciami a s inštitúciami štátnej správy a samosprávy (Domovy pre deti a rodiny, Charitatívne organizácie, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Sociálna poisťovňa, atď.)
• riadenie tímu sociálnych pracovníkov
• vykonávanie potrebnej administratívy
• sledovanie legislatívnych zmien a procesov v oblasti všeobecne záväzných právnych predpisov vo sfére sociálnych vecí a ich zapracovanie do dokumentov zariadenia a následná aplikácia do praxe.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:

• Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
• Kópia vysokoškolského diplomu
• Profesijný štruktúrovaný životopis
• Súhlas so spracovaním osobných údajov

Podmienkou práce s podkladmi uchádzačov je súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov podľa príslušnej legislatívy, nie starší ako jeden mesiac.
Pri použití portálu Profesia je tento súhlas súčasťou zaslaného životopisu.

Úspešný uchádzač musí spĺňať podmienku bezúhonnosti a spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám požadované doklady najneskôr do 8. decembra 2020 mailom na : [email protected], [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• preukázateľná prax v oblasti krízovej intervencie
• znalosť príslušnej legislatívy
• prax v riadiacej pozícii výhodou
• ovládanie MS Office (Word)
• samostatnosť, spoľahlivosť, tvorivosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, schopnosť pracovať v tíme

Zriaďovateľom zariadenia sociálnych služieb Útulok Dom sv. Vincenta je občianske združenie Slovenské misijné hnutie.
Útulok Dom sv. Vincenta bol založený v roku 1993 ako prvé sociálne zariadenie svojho druhu na Slovensku a odvtedy kontinuálne poskytuje sociálne službe pre mladé ženy, ktoré sa ocitli v krízovej životnej situácii.
Útulok Dom sv. Vincenta prijímateľom sociálnej služby poskytuje: ubytovanie na určitý čas, sociálne poradenstvo, stravu, ošatenie, záujmovú činnosť, atď.
ID: 4000374  Dátum zverejnenia: 16.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac