Stavebný a prevádzkový elektrikár Bočiar

Slovenské magnezitové závody, akciová spoločnosť Jelšava

Miesto práce
Bočiar
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.uvedená mzda je minimum, môže byť vyššia v závislosti od vzdelania a dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- identifikácia a odstraňvanie vzniknutých elektozávad na výrobných zariadeniach,
- zabezpečenie plynulej dodávky el. energie,
- zabezpečenie dodávok el. prúdu na prevádzky z distrib. trafostaníc,
- vykonávanie prehliadok el. zariadení,
- zabezpečenie bezporuchového chodu el. zariadení

- príspevok zamestnávateľa na DDS, jubilejné odmeny
- príplatky: staženostné, práca v noci, soboty, nedele, sviatky,
- poukážky ( Veľká Noc, Deň Baníkov, Vianoce),
- každoročná odmena za odpracované roky po odpracovaní 3 rokov, odmena za dochádzku

Termín výberového konania bude oznamený vybraným uchádzačom.
Nepretržitá prevádzka, 12 hodinové pracovné zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik elektromechanik

- Min. vyhláška 508/2009 Z.z § 21, § 22 výhodou

Spoločnosť sa zaoberá ťažbou a spracovaním magnezitovej suroviny.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4793599  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.