Prevádzkový elektrikár

Slovenské magnezitové závody, akciová spoločnosť Jelšava

Miesto práce
Bočiar, Košice - okolie
Termín nástupu
1. 10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,65 h + 25% prémie + príplatky (nočné, víkendy, sťaženostné)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Identifikácia a odstraňovanie vzniknutých elektrozávad na výrobných zariadeniach

13. a 14. plat
príplatky za sťažené a v noci, za prácu v sobotu, nedeľu a vo sviatky
príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
poukážky na nákup v sieti Tesco (Veľká noc, deň baníkov, Vianoce)
Teplá strava
Vernostný príplatok po odpracovaní 3 rokov

Informácie o výberovom konaní

Nepretržitá prevádzka, 12 hodinové pracovné zmeny.
Trváme na osobných predpokladoch a zručnostiach uvedených v tejto ponuke.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektro

Počet rokov praxe

2

Samostatná činnosť min. do 1000 V.
Znalosti:
- v oblasti montáže elektromotorov
- identifikácii a odstraňovaní vzniknutých elektrozávad
- v oblasti riadenia elektrických pohonov
- v čítaní výkresovej dokumentácie
- v oblasti merania a regulácie vítaná

Spoločnosť sa zaoberá ťažbou a spracovaním magnezitovej suroviny.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské magnezitové závody a. s. Jelšava
Divízia Bočiar
044 57 Haniska

Kontakt

ID: 1615763   Dátum zverejnenia: 10.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,65 h + 25% prémie + príplatky (nočné, víkendy, sťaženostné)