Skladník-vozíčkar

Slovenské liehovary a likérky, a.s.

Miesto práce
Leopoldov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom výrobnom závode v Leopoldove aktuálne obsadzujeme pozíciu Skladníka, ktorého náplňou práce bude:

- práca s vysokozdvižným vozíkom,
- preberanie, uskladnenie a vydávanie tovaru zo skladu,
- práca so scanerom,
- vedenie skladovej evidencie
- zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku v skladových priestoroch

- práca na 2 zmeny  (  ranná / poobedná ) .

- stabilná práca pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou,
- zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
- možnosť pravidelných športových aktivít prostredníctvom programu Multisport,
- možnosť využitia palivovej zľavy na vybraných čerpacích staniciach,
- možnosť využitia zľavnených služieb u vybraných rekreačných zariadení
- odmeny pri pracovných a životných jubileách,
- možnosť získania ročnej odmeny v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti,
- otvorená a neformálna firemná kultúra,
- firemné spoločenské a športové akcie.

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude spracúvať Vaše osobné údaje za účelom: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

- platný preukaz vodiča VZV
- flexibilita, zodpovedný prístup

Spoločnosť Slovenské liehovary a likérky a.s. je moderná spoločnosť s najväčšou produkciou liehu a octu na Slovensku. V súčasnosti exportujeme do krajín ako sú Nemecko, Chorvátsko, Poľsko, Slovinsko ai. viac ako 60% našej produkcie.

V rámci modernizácie a neustáleho rozširovania firemných aktivít hľadáme do nášho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať na podpore našich výnimočných produktov prvotriednej kvality.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Kabátová
E-mail: poslať životopis
ID: 4463439  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac