Technológ v liehovarníckom závode

Slovenské liehovary a likérky, a.s.

Miesto práce
Leopoldov
Termín nástupu
1.12.2021 prípadne dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy, mzdové ohodnotenie sa odvíja od seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzhľadom na neustále rozširovanie a zväčšovanie nášho závodu v Leopoldove, hľadáme nového, skúseného kolegu/yňu na pozíciu Technológ, ktorý bude spolupracovať a zodpovedať za správny chod a fungovanie celej výroby.

Hlavné zodpovednosti a činnosti:
- podieľa sa na riadení výroby liehu a kvasného octu a koordinácii činností priamo podriadených zamestnancov,
- navrhuje efektívne riešenia na zvýšenie produktivity práce a znižovanie strát,
- hodnotí efektívnosť výroby, dodržiavanie kontrolných predpisov a pracovných inštrukcií,
- zodpovedá a kontroluje dostatočné materiálové zabezpečenie výroby,
- posudzuje kvalitu produkcie,
- kontroluje dodržiavanie technologickej a pracovnej disciplíny, ako aj zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, protipožiarnej ochrany, hygieny a sanitácie,
- vypracováva podklady pre hodnotenie strediska, aplikuje závery z analýzy hodnotenia strediska za účelom úspory nákladov, vyššej kvality výrobkov a optimalizácie využitia ľudských zdrojov a technologických liniek,
- zodpovedá za oblasť metrológie v podniku.

Čo Vám ponúkame?
- stabilnú prácu pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou,
- služobný automobil, mobilný telefón, laptop ako základnú pracovnú výbavu, ktorá bude vždy plne k dispozícii,
- samozrejmosťou sú zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
- podporujeme aj pravidelné športové aktivity prostredníctvom programu Multisport,
- možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,
- zabezpečenie pravidelného kurzu cudzieho jazyka,
- otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
- káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
- nezabudnuteľné firemné spoločenské a športové teambuildingové akcie

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude spracúvať Vaše osobné údaje za účelom: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, biotechnológia, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Technológ v potravinárskej výrobe

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť na pozícii technológ min. 3 roky je výhodou ale nie prekážkou,
- komplexná teoretická a praktická znalosť fungovania výroby,
- administratívne a ekonomické znalosti,
- samostatnosť a flexibilita,
- analytické schopnosti,
- ochota neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe.

Spoločnosť Slovenské liehovary a likérky a.s. je moderná spoločnosť s najväčšou produkciou liehu a octu na Slovensku. V súčasnosti exportujeme do krajín ako sú Nemecko, Chorvátsko, Poľsko, Slovinsko ai. viac ako 60% našej produkcie.

V rámci modernizácie a neustáleho rozširovania firemných aktivít hľadáme do nášho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať na podpore našich výnimočných produktov prvotriednej kvality.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4190039  Dátum zverejnenia: 26.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac