Referent kultúrneho oddelenia a voľnočasových aktivít

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
SNP 519, Turčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou, ASAP
1 000 EUR/mesiac+ príplatky za sobotu , nedeľu , sviatok za odpracované hodiny v tieto dni, po skúšobnej dobe možnosť priznania osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie pestrého a kvalitného kultúrno-animačného programu pre klientov
  • Oboznamovanie klientov s kultúrno-animačným programom a možnosťami trávenia voľného času, informácie o výletoch a voľnočasových aktivitách, vyhľadávanie zaujímavostí v oblasti kultúrnych akcií
  • Návrhy, príprava a účasť na voľnočasových aktivitách a programoch, dohľad nad priebehom organizovaných akcií, promo aktivít a programov, komunikácia s klientami, vytváranie pozitívnej atmosféry, vyhľadávanie a výber hudobných interpretov, umelcov a pod.
  • Príprava pohybových alebo iných voľnočasových aktivít pre hostí, moderovanie akcií, vítanie hostí, komunikácia s klientmi, vytváranie pozitívnej atmosféry

Typický deň na tejto pozícii zahŕňa interakciu s klientmi, plánovanie a prípravu programov, organizáciu a dohľad nad priebehom akcií a aktivít.

  • Máš možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti a v modernom prostredí.
  • Získavaš benefity vo forme cenového zvýhodnenia liečebných procedúr.
  • Máš príležitosť zlepšiť svoje komunikačné a organizačné schopnosti.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Aktívna osoba, ktorá rada komunikuje s ľuďmi rôzneho veku
  • Príjemné vystupovanie a komunikačné zručnosti
  • Kreatívny, asertívny a proaktívny
  • Organizačné schopnosti a zodpovednosť, zmysel pre detail
  • Tímovosť pri realizácii kultúrnych akcií
  • Pokročilé počítačové znalosti (MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Internet), práca s web stránkou
  • Znalosť grafických programov (Canva, Adobe Photoshop)
  • Výhodou sú skúsenosti v organizácii podujatí, respektíve s prácou s deťmi, v tanečných skupinách a záľuba v športoch
  • Vzdelanie: preferované v oblasti kultúry, pedagogiky, marketingu alebo komunikácie

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Obchod
E-mail: poslať životopis
ID: 4821053  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac