Hľadáme servírku/čašníka na letnú sezónu v záhradnej reštaurácii U palatína v Turčianskych Tepliciach

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
jún 2024
4,7 - 5,5 EUR/hod.hodinová mzda od 4,70 Eur/hodinu - do 5,50 Eur/hodinu závisí od pracovných skúsenosti a schopnosti , zručnosti kandidáta + príplatky za sobotu, nedeľu a to za odpracované hodiny v tieto dni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha hostí v záhradnej reštaurácii zameranej na predaj nápojov a rýchleho občerstvenia v období jún až august resp. september
  • Starostlivosť o hostí - uvítanie, usadenie a obsluha
  • Ponuka nápojov a aktuálnych jedál
  • Prijímanie a spracovanie objednávok od hostí
  • Spolupráca pri príprave a realizácií eventov
  • Pomocné práce pri príprave jedál rýchleho občerstvenia
  • Starostlivosť o čistotu priestorov, stolov a debarasovanie riadu
  • Zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
  • Dodržiavanie hygienických noriem a postupov

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Príprava reštaurácie pred otvorením, vrátane prípravy stolov, nápojov a jedál
  • Obsluha hostí , vrátane prijímania objednávok, podávania nápojov a jedál a zabezpečenie pohodlia hostí

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • Prevádzková doba v popoludní aj cez víkendy
  • Pracovný čas sa môže líšiť v závislosti od eventov alebo počtu hostí v reštaurácii.

  • Pracovné prostredie v nádhernom záhradnom areáli, kde si môžeš užiť slnečné dni a príjemné letné večery.
  • Zabezpečíme ti podporu a pomoc tvojho priameho nadriadeného, ktorý ti bude nápomocný pri tvorbe tvojích pracovných úloh.
  • Ak si preukážeš svoje zručnosti a schopnosti, ponúkame ti možnosť dlhodobej spolupráce v našich celoročných prevádzkach.
  • Stabilná mzda a pravidelné finančné ohodnotenie tvojej práce.
  • Možnosť pracovať v tíme skúsených a priateľských kolegov, s ktorými si vytvoríš nové priateľstvá a spoločne si užijete letné mesiace.
  • Možnosť získania nových skúseností v oblasti pohostinstva a gastro služieb, ktoré ti môžu pomôcť pri tvorbe tvojej budúcej kariéry.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, gastronómia, hotelové

Prax na pozícii/v oblasti

čašník/servírka, pomocné práce v kuchyni

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Flexibilita a lojálnosť
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Príjemné vystupovanie
  • Dobrý prístup ku klientom
  • Komunikatívnosť
  • Dochvíľnosť
  • Ochota a chuť pracovať
  • Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí chcú odpracovať celú letnú sezónu
  • Zdravotný preukaz v potravinárstve - platný - povinnosť
  • Študent minimálne 2. ročníka strednej školy - vek nad 17 rokov
  • Študent vysokej školy

Typický požadovaný typ vzdelania, hard skills a soft skills nie sú výslovne požadované. Vítané sú však skúsenosti v oblasti gastronómie a komunikácie s klientmi.

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Prevádzka - reštaurácie
E-mail: poslať životopis
ID: 4812208  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,7 EUR/hod.