Odborný referent obchodného oddelenia

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Termín nástupu
ASAP, dohodou
900 - 1 100 EUR/mesiac+ mesačná odmena - výška odmeny je závislá od obchodného výsledku na základe stanoveného provízneho systému

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny a pasívny predaj vo vzťahu ku zdravotným poisťovniam, poistencom a zamestnancom zdravotných poisťovní, strategickým partnerom - firmám zdravotných poisťovní
- komunikácia so zamestnancami pobočkovej siete zdravotných poisťovní,
- zodpovednosť za pravidelné informovanie pobočkových sieti o produktoch a službách, novinkách, akciových pobytoch, cenových zľavách pri doplatkoch skupiny A, B a ostatných benefitoch pre poistencov a zamestnancov zdravotných poisťovní;
- zodpovednosť za vedenie a pravidelnú aktualizáciu databázy kontaktov zamestnancov siete zdravotných poisťovní, spolupodieľa sa pri príprave letákov, PR článkov a ostatných propagačných materiálov;
- vykonávanie osobného, telefonického a mailového poradenstva poistencom zdravotných poisťovní, rieši sťažnosti, reklamácie a problémové situácie ubytovaných poistencov skupiny A a B, vyhodnocuje spätné väzby;
- vykonávanie administratívnych a servisných činnosti spojených s rezerváciami pobytov pre poistencov skupiny A a B, vystavovanie zálohových a daňových dokladov v zmysle ustanovení zákona o DPH a dani z príjmov;
- plnenie individuálnych a tímových cieľov

- atraktívne kúpeľné pracovné prostredie
- príjemné pracovné pracovné prostredie s profesionálnou podporou
- zaujímavý balík zamestnaneckých výhod
- práca s medzinárodnou klientelou

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod, cestovný ruch aj iné

Vodičský preukaz

B

- flexibilita , vysoká miera samostatnosti
- schopnosť niesť zodpovednosť, orientácia na výsledky
- proaktívny prístup
- profesionálne správanie
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- predajné zručnosti
- znalosť obchodnej korešpondencie
- výborná znalosť produktov spoločnosti a konkurencie
- AJ , NJ - výhodou

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4748070  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac