Chyžná/Upratovačka

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP, dohodou
750 EUR/mesiacHorná hranica mesačnej mzdy je v rozmedzí 850 - 950 Eur/brutto mesačné v závislosti od kategorizácie ubytovacieho zariadenia a zahrnuté je v nej osobné ohodnotenie a príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a vo sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za komplexné upratovanie izieb, udržiavanie poriadku a čistoty v izbách a všetkých spoločných priestorov podľa rozpisu práce v súlade so štandardami
  • Zabezpečuje a zodpovedá za udržiavanie čistoty a poriadku v pridelených priestoroch a objektoch
  • Zabezpečuje hygienický štandard vo zverených priestoroch podľa rozpisu prác
  • Manipulácia s čistou a použitou bielizňou
  • Dopĺňa izbovú kozmetiku v súlade so štandardmi, kontroluje stav ich zásob a informuje zodpovednú osobu o potrebe ich doplnenia
  • Vykonáva upratovacie práce podľa plánovaného rozpisu
  • Typický deň na pracovnej pozícii:
    • Ranné upratovanie izieb a spoločných priestorov
    • Práca s bielizňou a upratovacími pomôckami
    • Kontrola zásob izbovej kozmetiky a prípadné doplnenie

  • Zabezpečené zamestnanecké oblečenie
  • Zamestnanecké benefity
  • Moderné pracovné prostredie
  • Príjemný kolektív a tímová spolupráca

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

  • Zodpovednosť a samostatnosť pri čistení a údržbe priestorov.
  • Iniciatíva pri riešení problémov s čistením.
  • Fyzická zdatnosť.
  • Zmysel pre detail pri upratovaní a čistení.
  • Disciplína a spoľahlivosť pri dodržiavaní plánovaných úloh.
  • Skúsenosti s upratovaním a čistením.
  • Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia
E-mail: poslať životopis
ID: 4554976  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac