Hľadáme plavčíka do SPA & AQUAPARK v Turčianskych Tepliciach na brigádu

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou, ASAP
5 - 6 EUR/hod.hodinová mzda od 5,00 Eur/hodinu - do 6,00 Eur/hod. podľa získaných skúsenosti v tejto činnosti + príplatky za sobotu, nedeľu , sviatok za odpracované hodiny v tieto dni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Dozor pri bazénoch a vodných atrakciách v SPA&AQUAPARK-u Turčianske Teplice.
  • Vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním plaveckých pravidiel.
  • Zachraňovanie a poskytovanie prvej pomoci pri úrazoch.
  • Pravidelná kontrola, meranie a vedenie záznamov o teplote vody a hygienickom stave bazénov.
  • Zabezpečovanie čistoty v okolí bazénov.
  • Zodpovednosť za vedenie a dopĺňanie lekárničiek a vedenie záznamov o úrazoch.
  • Obsluha strojov na úpravu vody v bazénoch.
  • Pomoc s upratovaním a udržiavaním čistoty v priestoroch SPA&AQUAPARK-u.

Typický deň na pozícii plavčíka v SPA&AQUAPARK-u v Turčianskych Tepliciach zahŕňa dozor nad bazénmi a vodnými atrakciami, kontrolu hygienického stavu a teploty vody, poskytovanie prvej pomoci a zachraňovanie v prípade úrazu, a pomoc s udržiavaním čistoty v priestoroch parku.

  • Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí chcú odpracovať celú letnú sezónu
  • Študent minimálne 2. ročníka strednej školy - vek od 18 rokov
  • Študent vysokej školy

  • Pracujete v stabilnej spoločnosti, ktorá sa venuje wellness a relaxácii.
  • Tešíme sa na Vás ako na nového člena nášho tímu!

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

  • Pozornosť a spoľahlivosť sú pre nás kľúčové
  • Očakávame od teba rozvážne a samostatné rozhodovanie
  • Komunikatívnosť je pre nás dôležitá v každej situácii
  • Je potrebné, aby si mal(a) preukaz plavčíka
  • Vítané je vzdelanie v oblasti plávania a záchrany
  • Poznáš základy prvej pomoci
  • Zvládaš prácu pod tlakom

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Aquapark
E-mail: poslať životopis
ID: 4334274  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.