Hľadáme upratovačku na brigádu v SPA & AQUAPARKu v Turčianskych Tepliciach

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
4,4 EUR/hod.hodinová mzda 4,40 Eur/hodinu + príplatky za sobotu, nedeľu , sviatok za odpracované hodiny v tieto dni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečenie hygieny a čistoty a jej udržanie v areáli SPA AQUAPARKu
  • Používanie čistiacich prostriedkov a obsluha čistiaceho stroja
  • Zber a vynášanie odpadkov v celom areáli

  • Ráno prídeš do práce a upraceš tak, aby boli všetky priestory čisté a hygienické
  • Postaráš sa o údržbu a čistenie areálu počas dňa s ďalšími upratovačkami udržiavaš čisté priestory počas celého dňa
  • Pracuješ na dohodu, počas pracovných dní  aj víkendov a sviatkov
  • Pracovná doba je flexibilná a závisí od potrieb aquapaku
  • Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí chcú brigadovať dlhodobo aj počas letnej sezóny
  • Študent minimálne 2. ročníka strednej školy - vek nad 17 rokov
  • Študent vysokej školy
  • Možnosť brigády aj na dohodu popri zamestnaní

  • Príjemné pracovné prostredie v luxusnom wellness centre
  • Mladý a dynamický kolektív, kde sa vždy niečo deje
  • Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja v rámci spoločnosti

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

  • Požadujeme príjemné vystupovanie
  • Hľadáme upratovačku s ochotou
  • Potrebujeme samostatnosť
  • Zodpovednosť je pre nás kľúčová
  • Hard skills: skúsenosti s upratovaním
  • Soft skills: tímová spolupráca

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 417825  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,4 EUR/hod.