Všeobecná účtovníčka

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou, nástup október 2020
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacpohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a zaúčtovanie vyšlých faktúr
- bezhotovostný platobný styk - realizácia bankových úhrad
- kontrola správnosti odvedených DPH v daňovom priznaní
- účtovanie prijatých záloh
- interné doklady a iné podľa pokynov nadriadeného zamestnanca

- možnosť ďalšieho odborného vzdelávania, školenia, kurzy
- sociálny program
- benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr
- práca v modernom prostredí
- zázemie stabilnej spoločnosti

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, -- komunikatívnosť, dôslednosť, presnosť
- lojálnosť, flexibilita, systémový prístup k práci
- schopnosť riešiť problémy
- výborná znalosť účtovníckej legislatívy
- znalosť zákona DPH
- výhodou je znalosť účtovného programu NORIS
- MS Word, Excel, Outlook: pokročilý
- znalosť cudzieho jazyka (AJ,NJ) výhodou

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3948126  Dátum zverejnenia: 6.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac