Chyžná/Upratovačka

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda 520 Eur /mesačne a pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za komplexné upratovanie izieb, udržiavanie poriadku a čistoty v izbách a všetkých spoločných priestorov podľa rozpisu práce v súlade so štandartami
Zabezpečuje a zodpovedá za udržiavanie čistoty a poriadku v pridelených priestoroch a objektoch. Zabezpečuje hygienický štandard vo zverených priestoroch podľa rozpisu prác. Manipulácia s čistou a použitou bielizňou. Dopĺňa izbovú kozmetiku v súlade so štandardmi , kontroluje stav ich zásob a informuje zodpovednú osobu o potrebe ich doplnenia. Vykonáva upratovacie práce podľa plánovaného rozpisu.

zamestnanecké oblečenie
zamestnanecké benefity
moderné pracovné prostredie

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

prax minimálne 3 mesiace v ubytovacom zariadení
zodpovednosť, samostatnosť, iniciatíva, fyzická zdatnosť, zmysel pre detail, disciplína, spoľahlivosť

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3692070  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 520 Eur /mesačne a pohyblivá zložka mzdy