Čašník/ barman

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Slovenské Liečebné Kúpele Turčianske Teplice, A.s., SNP, Turčianske Teplice
762 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie max. do výšky 10% zo základnej mzdy + príplatky za sobotu, nedeľu a to v závislosti od odpracovaných zmien v sobotu, nedeľu + príplatky za sviatok v závislosti na odpracované hodiny vo sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie objednávok od zákazníkov a roznáška objednaných nápojov, zabezpečenie príjemnej a rýchlej obsluhy zákazníkov, práca s e-kasou, sledovanie skladových zásob a doby spotreby tovaru na prevádzke, dodržiavanie hygienických požiadaviek, pracovných štandardov, plnenie úloh súvisiacich s chodom prevádzky.

- zaujímavý sociálny program
- nefinančné benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr
- práca v modernom prostredí

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, gastronómia, hotelové a iné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s odbore
- flexibilita
- zodpovednosť, komunikatívnosť
- pracovné nasadenie
- príjemný vzhľad a slušné vystupovanie
- práca e- kasou
- zdravotný preukaz v potravinárstve
- odborná spôsobilosť

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3635753  Dátum zverejnenia: 11.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac