Referent technických a technologických zariadení a infornačných systémov

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Snp 519, 039 12, okres Turčianske Teplice
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

A,Starostlivosť o riadiace systémy VZT a klimatizácie
1. Pravidelné kontroly zariadení po všetkých prevádzkach, hlavne LD Royal Palace;
2. Kontrola stavu komunikácie so zariadeniami, ktoré sú spolu riadené t.j. meranie aregulácia a hotelový systém ERS;
3. Preventívna údržba, čistenie, výmena filtrov, kontrola stavu chladiva;
4. Záznamy o prevádzke VZT a klimatizačných zariadení;
5. Správa digital. rozvodov SAT a TV pre LD Royal Palace, neskôr rozvod pre kúpele (analóg aj digital);
6. Kontrola a údržba požiarnych zariadení EPS, hlasovej požiarnej služby v LD Royal Palace, neskôr zastrešiť celé kúpele;
B,Starostlivosť o výpočtovú techniku v rozsahu hardware
7. Kontrola sieťových zapojení, komunikačných uzlov a UPS;
8. Kontrola počítačových staníc, ich údržba a čistenie; evidencia pc staníc pre jednotlivých užívateľov v kúpeľoch;
9. Kontrola a údržba tlačiarní v kúpeľoch;
10. Kontrola hlasovej služby a telefónov v celých kúpeľoch;

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť odborného rastu – podpora vzdelania formou školení a tréningov
- zaujímavý sociálny program
- nefinančné benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr

V prípade Vášho záujmu nám zašlite žiadosť + životopis. Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú dané podmienky. Osobné údaje vybratých uchádzačov budú uchovávané v evidencii uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov odo dňa vyhlásenie výberového konania a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť, zodpovednosť
- samostatnosť, flexibilita
- manuálna zručnosť, záujem o prácu
- znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka AJ v rozsahu odbornej terminológie
- platná vyhláška elektro §21

Spoločnosť Slovenské liečebné kúpele otvára Royal Palace*****. Hotel s kapacitou 81 pevných lôžok poskytuje luxusné ubytovanie v priestranných izbách a apatrmánoch, zariadených v historickom štýle art deco. Súčasťou hotela je vlastné liečebné centrum Royal Bath so Zlatým kúpeľom a Inštitút kardiovaskulárnej rehabilitácie InCare . Hotel má ambíciu stať sa najluxusnejším a najkomplexnejším liečebným domom na Slovensku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

SNP 519
039 12 Turčianske Teplice
ID: 3281326   Dátum zverejnenia: 8.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou