Fyzioterapeut

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Slovenské Liečebné Kúpele Turčianske Teplice, A.s., SNP, Turčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie fyzioterapeutických postupov
- liečebne rehabilitácie vykonávané individuálne aj v skupinách
- vykonávanie špeciálnych techník a procedúr fyzikálnej terapie a elektroliečby, termoterapie, vodoliečby a hodnotenie ich účinnosti
- vykonávanie reflexnej masáže
- vypracovanie krátkodobých rehabilitačných plánov
- vedenie rehabilitačných záznamov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mesačná mzda 850 Eur / brutto

- možnosť ďalšieho odborného rastu
- zaujímavý sociálny program
- benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr
- práca v modernom prostredí

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia, prax v odbore výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, systémový prístup k práci
- kreatívnosť, lojálnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- dobrý prístup ku klientom
- vykonávané liečebne rehabilitácie u pacietov so zameraním na ochorenia kardiovaskulárneho aparátu

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

SNP 519
039 12 Turčianske Teplice

Kontakt

Kontaktná osoba: Balneoprevádzka
E-mail: poslať životopis
ID: 3070363   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mesačná mzda 850 Eur / brutto