Skladník

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Termín nástupu
ASAP, dohodou
866 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda 866 Eur brutto + osobné ohodnotenie za kvalitu max. do výšky 20% zo základnej mesačnej mzdy, + príplatky za sobotu a to za odpracované hodiny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem tovaru (resp.materiálu) do skladu MTZ a skladu potravín, jeho skladovanie a výdaj zo skladu
-zodpovednosť za správu tovaru (resp.materiálu), spolupráca na inventúrach tovaru v sklade, kontrola záručných lehôt skladových zásob
-aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru
- udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
- zaisťovanie bezpečnosti tovaru
- dodržiavanie zásad HACCP v potravinovom sklade

- práca v stabilnej spoločnosti

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozornosť, praktické myslenie
- precíznosť (presnosť)
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- lojalnosť

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Prevádzka - kuchyňa
E-mail: poslať životopis
ID: 2974233  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac