Obchodný manažér

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
SNP 519, 039 12 Turčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu , vytváranie partnerskej siete .
- prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií
- optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie
- vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov
- vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizácia obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, súčinnosť pri príprave a aktualizácií plánov predaja
- plnenie individuálnych a tímových cieľov
- uzatváranie zmlúv o spolupráci a následná realizácia zmluvne dohodnutých podmienok
- monitorovanie trhu, reportovanie, vypracovanie analýz trhu a predaja
- účasť na tuzemských a zahraničných obchodných stretnutiach , seminároch, veľtrhoch a prezentáciach
- aktívna osobná , telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
- zodpovednosť za predkladanie cenových ponúk, fakturácia pobytov, súčinnosť s ostatnými úsekmi, práca s hotelovým rezervačným systémom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, cestovný ruch, ekonomické

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívna znalosť ruského jazyka (slovom /písmom ), bezproblémové vedenie obchodných jednaní v RJ
- vynikajúce prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- schopnosť kreatívneho myslenia a proaktívny prístup k práci
- obchodné zručnosti , znalosť obchodného protokolu
- príjemné vystupovanie, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti, výborný písomný prejav
- orientácia na výsledky
- tímovosť, flexibilita, lojálnosť
- odolnosť voči stresu, schopnosť vidieť priority
- rýchla identifikácia a vyriešenie problému
- ochota cestovať
- ďalší cudzí jazyk vítaný /prednostne nemecký alebo ruský jazyk /

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

SNP 519
039 12 Turčianske Teplice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janka Šamajová
E-mail: poslať životopis
ID: 2916633   Dátum zverejnenia: 6.9.2017