Hľadáme personál dozorujúci pre vodné atrakcie v SPA & AQUAPARK - brigáda Turčianske Teplice

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Slovenské Liečebné Kúpele Turčianske Teplice, A.s., SNP, Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
4,4 EUR/hod.hodinová mzda 4,00 Eur/hodinu + príplatky za sobotu, nedeľu , sviatok za odpracované hodiny v tieto dnipríplatky ( soboty, nedele , sviatky )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Dozorovanie klientov pri využívaní vodných atrakcií, ako sú tobogány a šmýkalky.
  • Udržiavanie poriadku v okolí bazénov a čistenie brodítok.
  • Príprava lehátok a slnečníkov.
  • Rýchlo a efektívne reagovať na situácie, ktoré vyžadujú dozor.
  • Typický deň na pracovnej pozícii bude zahŕňať dozorovanie klientov a udržiavanie poriadku v okolí bazénov.
  • Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí chcú odpracovať celú letnú sezónu
  • Študent minimálne 2. ročníka strednej školy - vek nad 17 rokov
  • Študent vysokej školy

  • Získate skúsenosti v oblasti služieb a cestovného ruchu.
  • Máte možnosť pracovať v moderných vodných atrakciách a SPA.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Príjemné vystupovanie
  • Komunikatívnosť, flexibilita, lojálnosť
  • Samostatnosť, spoľahlivosť
  • Kurz prvej pomoci

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Aquapark
E-mail: poslať životopis
ID: 2328027  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,4 EUR/hod.