Kuchár Hotel Royal Palace *****

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou, ASAP
1 300 - 1 800 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie max. vo výške 25% zo základnej mzdy; + príplatky za sobotu, nedeľu a to v závislosti od odpracovaných zmien v sobotu, nedeľu; + príplatky za sviatok v závislosti na odpracované hodiny vo sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a výdaj jedál
- zavádzanie nových trendov v gastronómií
- príprava nových receptúr
- dodržiavanie receptúr, stanovených noriem a technologických postupov
- dodržiavanie štandardu kuchyne
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál
- zodpovednosť za správne zaobchádzanie s potravinami a tovarom a ich skladovanie
- zodpovedá za funkčnosť a čistotu kuchynského náradia , stojnotechnologického zariadenia
- dodržiavanie hygienických predpisov
- priamy kontakt s klientom

atraktívne pracovné prostredie 5* art deco hotela
- zaujímavý balík zamestnaneckých výhod
- práca s medzinárodnou klientelou a možnosť kariérneho rastu
- zamestnanecké ubytovanie

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

- zodpovednosť, spoľahlivosť, kreativita
- pracovné nasadenie
-praktické myslenie
- práca v tíme , prispôsobivosť
- zmysel pre detail, samostatné myslenie
- komunikatívnosť, disciplína
- flexibilita, lojálnosť
- bezúhonnosť
- zdravotná a odborná spôsobilosť
- preukaz v potravinárstve +
- znalosť cudzích jazykov vítaná

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Royal Palace g
E-mail: poslať životopis
ID: 1995072  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac