Vedúci gastroprevádzky SPA & Aquaparku

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice,a.s
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie prevádzok SPA & AQUAPAR-ku
- organizovanie činnosti, koordinácia a kontrola práce zamestnancov na jednotlivých prevádzkach
- plánovanie kapacít a ich optimalizácia
- riadenie chodu zverených prevádzok
- navrhovanie a implementovanie zmien k zlepšeniu chodu a výsledkov prevádzok
- reportovanie vedeniu

- zaujímavá práca v spoločnosti so zahraničnou klientelou
- zaujímavý sociálny program
- nefinančné benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr
- práca v modernizovanom prostredí

Motivačný list a štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom.

U všetkých dokumentoch zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich údajov v spoločnosti Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice a.s.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek odvolať.

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú dané podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

- výrazné analytické myslenie
- riadiace a organizačné schopnosti
- skúsenosť s vedením ľudí
- zodpovednosť, samostatnosť,spoľahlivosť
- flexibilita , lojálnosť
- odolnosť voči stresu
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- orientácia na zlepšovanie kvality poskytovaných služieb
- prozákaznícke a profiremné myslenie

Spoločnosť Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice a.s., otvára Hotel Royal Palace*****. Hotel s celkovou kapacitou 81 pevných lôžok poskytuje luxusné ubytovanie v priestranných izbách a apartmánoch, zariadených v historickom štýle art deco. Súčasťou hotela je vlastné liečebné centrum Royal Bath so Zlatým kúpeľom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

SNP 519
039 12 Turčianske Teplice

Kontakt

Kontaktná osoba: Aquapark
E-mail: poslať životopis
ID: 1511501   Dátum zverejnenia: 12.2.2018