Kuchár

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP, dohodou
11 EUR/hod.hodinová mzda závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, výdaj jedál
- dodržiavanie štandardu kuchyne, receptúr a stanovených noriem
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál
- zodpovednosť za správne zaobchádzanie s potravinami a tovarom
- zavádzanie nových trendov v gastronómií, príprava receptúr
- dodržiavanie hygienických predpisov
- priamy kontakt s klientom
- prevádzka od pondelka do nedele , pracuje sa podľa harmonogramu

- zaujímavý sociálna program
- nefinančné benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr
- možnosť ubytovania

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

- zodpovednosť, spoľahlivosť, kreativita
- pracovné nasadenie
- práca v tíme
- zmysel pre detail
- komunikatívnosť, disciplína
- flexibilita, lojálnosť
- zdravotná spôsobilosť - zdravotný preukaz
- prax v odbore kuchár výhodou
- znalosť jedného jazyka AJ, NJ výhodou, nie je podmienka

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1072633  Dátum zverejnenia: 10.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 11 EUR/hod.