3 000 EUR

Riaditeľ úseku gastronómie, SLK Rajecké Teplice a.s. (Ref. č.: 01)

Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, a.s.

Miesto práce
Rajecké Teplice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
3 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie prevádzky hotela a gastronomickej časti ****.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

upresnenie na osobnom pohovore

Ubytovanie, vstupy do wellness

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Skúsenosti z riadenia v 4* hoteloch alebo námorných lodí

Slovenské liečebné kúpeľe-Rajecké Teplice hľadajú do novo vytvoreného konceptu gastro oddelenia nové tváre. Pokiaľ máte chuť ukázať svoje schopnosti a znalosti v prosperujúcej spoločnosti, byť súčasťou mladého kolektívu, spoločne tvoriť obraz vyššej gastonómie, pracovať v štýlovej reštaruácii, príďte k nám

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Panenská 33
811 03 Rajecké Teplice
ID: 2396388   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   upresnenie na osobnom pohovore